Веселе

Веселе — село, центр сільської Ради; роз­ташоване за 22 км від Запоріжжя і за 20 км від залізничної станції Хортиця Придніпровської залізниці. Населення — 670 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Надія, Нововознесенка, Новодніпровка, Петропавлівка, Петропіль, Урицьке, Червоний Яр.

У Веселому розташовано 1-й відділок кол­госпу ім. М. Фрунзе, центральна садиба якого міститься у Петрополі. За ним закріплено 6,5 тис. га землі,

в т. ч. 5,2 тис. га орної, 215 га садів. Провідні галузі виробництва — рільництво, м'я­со-молочне тваринництво і птахівництво. Значну допомогу в електрифікації і механізації трудо­містких процесів на фермах подали шефи — колек­тиви робітників Дніпровського механічного за­воду та трамвайно-тролейбусного управління. 1966 року урядовими нагородами відзначено 57 пе­редовиків села.

Тут є восьмирічна школа, серед учителів якої 3 відмінники народної освіти; будинок культури на 200 місць, бібліотека. До послуг трудящих — медпункт, павільйон побутового об­слуговування, пошта, дитячий садок на 50 місць.

Село засновано в 1858 році.

Партійний і комсомольський осередки ство­рено 1923 року.


Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Веселе