Лозанівка

Лозанівка — село, центр сільської Ради, розташоване на правому березі річки Обиточної, за 12 км від районного центру та за 25 км від за­лізничної станції Трояни Придніпровської за­лізниці, Населення — 735 чоловік. Сільраді під­порядковані населені пункти Азов і Борисівка.

В селі — третя комплексна бригада колгоспу ім. Куйбишева, багатогалузевого господарства, який має 7,4 тис. га земельних угідь, з них 6,2 тис. га орної землі. Спеціалізується на ви­робництві зерна, молока і м'яса. Із допоміжних галузей розвинуті садівництво і виноградарство. Третя бригада вирощує кормові культури. Працює маслозавод.

Село має клуб, бібліотеку. Протягом 1961- 1967 рр. побудовано 40 нових будинків.

За роки Радянської влади з села вийшло 22 вчителі, 27 медичних працівників, 17 агроно­мів, 15 зоотехніків, 7 інженерів, 87 механізато­рів та інших спеціалістів народного господарства.

Село засноване у 1862 році на місці ногай­ського поселення переселенцями з міста Тульчи.


Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Лозанівка