Семенівка

Семенівка — село, центр сільської Ради. Розташована на правому березі річки Токмачки за 23 км від районного центру і за 3 км від заліз­ничної станції Кирилівка. Через село проходить залізниця Пологи — Бердянськ. Населення — 2106 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Григорівка, Дмитрівське і Нова Дача.

У Семенівці розташована центральна садиба колгоспу ім. Леніна, який володіє 8,1 тис. га земельних угідь, в т. ч. орної землі — 6,4 тис. га,

садівч і виноградників — 171 га. Господарство спеціалізується на вирощуванні зернових, м'ясо-молочному тваринництві, зокрема птахів­ництві. Розвинуті також садівництво і город­ництво.

В селі — восьмирічна школа, бібліотека, клуб, лікарня на 35 ліжок. До послуг мешкан­ців — павільйон побутового обслуговування. За 1958—1969 рр. споруджено 181 житловий буди­нок. Працює організація товариства «Знання».

Засноване село в 1799 році переселенцями з Семенівки Полтавської губернії.

Перший партійний осередок створено у ве­ресні 1918 року, комсомольський — у 1925 році.

У центрі села — пам'ятники Леніну та героям громадянської війни.


Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Семенівка