Високе

Високе (до 1945 року — Гохштадт) — се­ло, центр сільської Ради. Розташоване за 14 км на схід від районного центру, на автомагі­стралі Москва—Сімферополь, за 6 км від заліз­ничної станції Пришиб на лінії Москва—Сім­ферополь. Населення — 610 чоловік. Сільраді підпорядковано населені пункти Водне, Рівне, Солов'ївка, Суворе, Тракторне і Трудолюбимівка.

В селі розташовано колгосп «Мир», провідні галузі якого — рільництво та м'ясо-молочне тва­ринництво; має 7800 га земельних угідь. Це високомеханізоване господарство, одне з чільних у районі. В 1969 році урожай зернових у се­редньому становив по 32,9 цнт, в т. ч. озимої пшениці — 36 цнт, кукурудзи — ЗО цнт з га, соняшнику—28,4 цнт з гектара.

Тут працюють середня школа, бібліотека, клуб. Протягом 1966—1969 рр. споруджено 40 житлових будинків.

Трудівники артілі зміцнюють інтернаціо­нальну дружбу з трудящими соціалістичних країн. Колгосп у 1960—1967 рр. відвідали деле­гації Угорщини і Болгарії, а також Нігерії та Швеції. Артіль «Мир» — колективний член То­вариства радянсько-румунської дружби.

Село засноване в 1809 році німцями-колоністами.

Після Великої Вітчизняної війни Високе заселили переселенці із західних областей України.


Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Високе