Самійлівка

Самійлівка — село, центр сільської Ради, розташоване за 18 км від районного центру і за 12 км від станції Гайчур Придніпровської заліз­ниці. Населення — 637 чоловік. Сільраді підпо­рядковані населені пункти Бойкове, Зорівка, Світла Долина.

Колгоспу ім. Карла Лібкнехта, зерно-м'ясо-молочного напряму належить 4,7 тис. га земель­них угідь, з них 3,6 тис. га орної землі, 153 га садів, 252 га пасовищ. В 1969 році врожай зер­нових становив по 22,6 цнт з гектара.

За успіхи в виробництві сільськогосподарської продукції нагороджені орденами і медалями Радянського Союзу 78 трудівників колгосп­них ланів.

В селі восьмирічна школа, будинок культу­ри, бібліотека, працює група товариства «Знан­ня». До послуг жителів майстерні побутового обслуговування, універмаг, їдальня. Побудовано багато житлових будинків. В центрі села парк, де встановлено пам'ятник В. І. Леніну.

Село засноване в 1879 році переселенцями з Новомиколаївки.

Радянським воїнам, які загинули, визволяю­чи село від гітлерівців, на братських могилах встановлено пам'ятники.


Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Самійлівка