Гюнівка

Гюнівка — село, центр сільської Ради, розташоване за 45 км на південний схід від ра­йонного центру і за 68 км від залізничної станції Пришиб. Населення 989 чоловік. Сільській Раді підпорядковані села Зелена Балка і Садове.

В селі розташована садиба рослинницько-тваринницького колгоспу «Заповіт Ілліча», який має 6 тис. га земельних угідь, з них 5,4 тис. га орної землі. У 1969 році пересічна врожайність зернових культур становила 21,1 цнт з га. Тва­ринники виробили 285 цнт молока на 100 га угідь. Із

допоміжних підприємств є млин і олій­ниця.

Тут працюють восьмирічна школа, клуб, бібліотека, група товариства «Знання». За 1959— 1969 рр. побудовано 300 житлових будинків. До послуг жителів села — побутові майстерні.

Село засноване у 1861 році вихідцями з Київ­ської та Харківської губерній.

Бійцям, що загинули за визволення села від фашистських окупантів, в селах Гюнівці та Зеленій Балці споруджено пам'ятники.


Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Гюнівка