Радивонівка

Радивонівка — село, центр сільської Ра­ди. Розташована за 10 км на схід від районного центру і за 8 км від залізничної станції Якимів­ка. Населення — 1868 чоловік, переважно росія­ни. Сільраді підпорядковані села Богатир, Ле­нінське, Перемога, Тимофіївка.

Рослинницько-тваринницькому колгоспові ім. Ватутіна належить 3,6 тис. га .земельних угідь, з них 2,9 тис. га орної землі, 275 га садів. У 1969 році одержано пересічний урожай зер­нових по 27,5 цнт з га, в т. ч. озимої пшениці 28,7 цнт з кожного га посівів. На 100 га сільсько­господарських угідь вироблено по 352 цнт мо­лока, 60 цнт м'яса.

Завідуюча свинофермою Г. П. Рейтаровська за високі виробничі показники нагороджена орденом Леніна, вона депутат Верховної Ради Української РСР VI і VII скликань. В колгоспі 112 орденоносців. Ордена Леніна удостоєно 9 чоловік. Бригадир тракторної бригади Г. П. Кочетков є один з перших у районі кавалерів орде­на Леніна. Вищу нагороду він одержав у Кремлі в 1935 році.

В селі — середня школа, клуб, бібліотека. В 1965—1969 рр. споруджено 97 житлових бу­динків.

Заснована Радивонівка 1802 року.


Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Радивонівка