Лукашеве

Лукашеве — село, центр сільської Ради. Розташоване за 15 км від Запоріжжя, за 12 км від залізничної станції Хортиця Придніпровської залізниці. Поблизу проходить шосе Запоріжжя— Дніпропетровськ, з яким село з'єднане бруків­кою. Населення — 1121 чоловік. Сільраді під­порядковані населені пункти Водяне, Володими- рівське, Дніпрельстан, Кірове, Малишівка, Пет- рівське, Придніпровське, Радянське, Ручаївка, Широке.

Артіль ім. Т. Г. Шевченка зерно-м'ясо- молочного напряму з розвинутим овочівництвом і садівництвом. Має 4,8 тис. га землі, в т. ч. 3,8 тис. га

орної, 237 га садів. У 1969 році збір зернових дорівнював 21 цнт з га, в т. ч. озимої пшениці 22 цнт, кукурудзи — 35 цнт з гектара.

В селі є пікола, бібліотека, палац культури із залом на 400 місць, клуб.

Село виникло наприкінці XVIII ст. на місці зимівника запорізьких козаків.

Поблизу села Придніпровського досліджено дві пізньопалеолітичні стоянки (15—10 тис. ро­ків тому), 4 поселення та 2 могильники доби неоліту (V—IV тисячоліття до н. е.), поселення і могильники доби бронзи (II тисячоліття до н. е.) та черняхівської культури (І І—VI ст. ст. н. є.).


Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Лукашеве