Переможне

Переможне  — селище, центр селищної Ради. Розташоване за 35 км від районного центру і за 43 км від залізничної станції Якимівка. Населення — 1140 чоловік. Селищній Раді порядковані населені пункти Весняне, Зоря, Максима Горького, Михайлівське, Степове, Трудое, Чорноземне, Шевченка, Якимівське.

Багатогалузеве господарство — радгосп «Переможець» — переважно рослинницько-тваринницького напряму, має 9,4 тис. га орної землі, 405 га садів. В господарстві побудовано зерно­сховище, молочний пункт. В 1969 році пересічна врожайність зернових становила 23 цнт, в т. ч. озимої пшениці — 28,1 цнт. Механізатор Д. К. Смольниченко і директор радгоспу Д. П. Ко­черга нагороджені орденом Леніна.

В селищі працюють початкова і середня шко­ли, широкоекранний кінотеатр, бібліотека, клуб, Дільнична лікарня, будинок побуту. Діє група товариства «Знання».


Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Переможне