Костянтинівка — село, центр сільської Ради. Розташована на лівому березі річки Молочної, заплава якої відокремлює село від районного центру і залізничної станції Мелітополь. Населення — 10 185 чоловік. Сільраді підпорядковане село Мордвинівка.
На території села містяться центральні садиби двох колгоспів — ім. Леніна та ім. Фрунзе, які мають разом 11 тис. га сільгоспугідь, з них орної землі — 9,5 тис. га. Колгосп ім. Леніна спеціалізується на виробництві молока та яєць. В 1969 р. одержано по 84,5 тис. штук яєць на кожні 100 га зернових. Працівники птахоферми цього колгоспу завоювали звання колективу комуністичної праці. Колгосп ім. Фрунзе — м'ясо-молочного напряму.
За сумлінну працю і високі показники у виробництві сільськогосподарської продукції 20 передовиків нагороджені орденами й медалями.
У центрі села — парк площею 5 га. 6 лікарня на 50 ліжок.
За післявоєнний час збудовано 2,5 тис. індивідуальних житлових будинків. Прокладено 48 км водогону, заасфальтовано 15 км вулиць.
Засноване село в 1861 році державними селянами з с. Андріївки Бердянського повіту. Поблизу села розкопано 3 кургани з похованнями різних часів. Являє інтерес раннє скіфське поховання ("VII—VI ст. ст. до н. е.), де були бронзові удила, бляшка та інші речі.
В листопаді 1905 року в селі Мордвинівці цієї волості селяни відібрали землю у церкви і користувались нею до 1907 року. В 1906 році тут відбувся масовий виступ селян проти поміщика Корніса.
1918 року дроздовці розстріляли в Костянтинівці дев'ять радянських активістів, серед них. матросів І. Меркулова і Д. І. Падалку, селянина, 3. Д. Коваленка.
Уродженцю села П. Т. Одинцю за мужність і героїзм, виявлені в роки Великої Вітчизняної, війни, присвоєно звання Героя Радянського Союзу. В 1942 році в селі діяла підпільна, група патріотів на чолі з вчителем Н. Ф. Красуцьким. У березні 1943 року фашисти розстріляли більшість членів групи і її керівника.
В селі є пам'ятник загиблим воїнам.