Строчове

Строчове — село, центр сільської Ради. Розташоване за 10 км на північ від районного центру. До залізничної станції Письменна — 21 км; Населення — 385 чоловік. Сільраді під­порядковані населені пункти Берестове, Богданівка, Іванівське.

Зернового і тваринницького напряму кол­госп «Заповіт Ілліча» володіє 4,2 тис. га земель­них угідь, з них — 3,3 тис. га орної землі. У 1969 році

урожайність зернових з 1 га стано­вила 23,2 цнт. Тваринники виробили на 100 га сільськогосподарських угідь по 285,3 цнт моло­ка, 89,7 кг вовни. За успіхи в розвитку рільни­цтва і тваринництва 16 передовиків відзначені урядовими нагородами. Бригадир комплексної бригади Я. Я. Козаков удостоєний ордена Ле­ніна.

В селі восьмирічна школа, будинок куль­тури з залом на 450 місць, бібліотека. Пра­цює група товариства «Знання». До послуг жите­лів села павільйон побутового обслуговування, їдальня, фельдшерський пункт.

Засноване село в 1922 році.


Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Сторчове