Максимівка

Максимівка — село, центр сільської Ра­ди; розташована за 25 км на північний схід від районного центру. До залізничної станції Но­вогупалівка — 15 км. Населення — 663 чоло­віка. Сільраді підпорядковані населені пункти Батраки, Голубівка, Диханівське, Козаче, Кру­тий Яр, Новофедорівка, Трудолюбівка, Ураль­ське.

Колгосп «Авангард» має 9,6 тис. га земельних угідь, у т. ч. орної землі — 7,9 тис. га, 256 га саду. Основний напрям господарства — виро­щування
зернових культур, м'ясо-молочне тварин­ництво. Розвинуто садівництво та городництво.

У селі працюють середня школа, клуб на 350 місць, бібліотека; функціонує дільнична лікарня. Діє філіал побутового комбінату з шев­ською та кравецькою майстернями.

Село засноване в 1851 році.

На братській могилі, де поховано радян­ських воїнів, що визволяли село від німецько-фашистських загарбників, встановлено пам'ятник.

За післявоєнні роки з Максимівки вийшли 8 інженерів, 6 агрономів та зоотехніків, 6 еконо­містів, 7 бухгалтерів, 13 вчителів, 2 лікарі, 8 фельд­шерів та інші спеціалісти.


Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Максимівка