Дорожнянка

Дорожнянка  — село, центр сільської Ра­ди, розташоване за 9 км на південь від районного центру. До залізничної станції Пологи — 9 км. Населення — 510 чоловік. Сільраді підпоряд­коване село Культурне.

У селі міститься третя бригада колгоспу ім. Карла Маркса, яка має 2,3 тис. га земельних угідь, з них 1,8 тис. га орної землі. Господарство зернового і м'ясного напряму. Тваринники ви­робили на 100 га сільськогосподарських угідь по 100 цнт м'яса, по 123,8 кг вовни. На 100 га

зернових одержано по 37,6 тис. штук яєць. Ордена Леніна удостоєні кращі трудівники А. М. Вербицький, І. П. Молюка, І. І. Силка.

Є восьмирічна школа, клуб на 150 місць, бібліотека. За післявоєнні роки побудовано 93 житлові будинки. За роки Радянської влади значна частина уродженців села здобула вищу освіту (22 вчителі, 8 інженерів і техніків, 6 агро­номів, 7 ветеринарів і зоотехніків, 7 медичних працівників).

Засноване село в 1922 році.


Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Дорожнянка