Інженерне

Інженерне  — село, центр сільської Ра­ди, розташоване на лівому березі річки Конки.

Відстань до районного центру і залізничної станції Пологи 18 км. Населення 1215 чоловік. Сільській Раді підпорядковані села Багате, Новосілка, Новофедорівка, Павлівське, Україн­ське.

В селі міститься центральна садиба колгоспу «Шлях до комунізму», який має 6 тис. га землі, в т. ч. 4,1 тис. га орної, 430 га сінокосів, 156 га садів. Господарство рільничого і м'ясо-молочного напряму. В 1969 році тваринники виробили на 100 га сільськогосподарських угідь по 73,9 цнт м'яса, по 378 цнт молока, по 25,9 тис. штук яєць на кожні 100 га зернових.

За високі показники у виробництві сільсько­господарської продукції П. І. Гонтар, К. Н. Харитонова, М. П. Вольвач, Г. А. Солоха, Л. Ф. Жукова нагороджені орденом Леніна, а Н. П. Галюку присвоєно звання Героя Соціалістичної Праці.

Колгосп був учасником Всесоюзної сільсько­господарської виставки у 1955—1957 рр. В 1955 році йому було присуджено диплом І сту­пеня ВСГВ.

Село має восьмирічну та початкову школи,

клуби, 2 бібліотеки, стадіон. Активно діє група товариства «Знання».

Інженерне засноване В 1921 році вихідця­ми з села Басані.


Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Інженерне