Августинівка

Августинівка (до 1929 року — Гнатівка ) - село, центр сільської Ради; розташована 15 км від Запоріжжя. Населення — 535 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти - Івангород, Лемешинське, Новоселище, Світанок. В селі міститься експериментальне господарство Центрального інституту механізації та ифікації тваринництва Південної зони (ЦІМЕЖ). Господарство має 5,6 тис. га них угідь, з них 4,9 тис. га орної землі,

Щороку врожай зернових становить 25,2 цнт укурудзи—31,1 цнт, овочів—140 цнт. Урядовими нагородами відзначено 19 трудівників - завідуючу свинофермою К. О. Начос удостоєно ордена Леніна.

Є восьмирічна школа, бібліотека, клуб,у центрі  села встановлено пам'ятник В. І. Леніну. У 1965—1969 рр. споруджено 82 житлові будинки. До послуг населення — медпункт, пошта тощо.

Село засноване 1921 року. За ім'ям першого мешканця його названо Гнатівкою. У зв'язку будівництвом Дніпровської гідроелектростанціі 1929 року до Гнатівки переселилися 153 родини з села Августинівки, оскільки воно перебувало у зоні затоплення (звідси і сучасна назва)


Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Августинівка