Мусіївка

Мусіївка — село, центр сільської Ради. Розташована за 22 км на захід від районного центру і за 2 км на південь від 51-го роз'їзду Одесько-Кишинівської залізниці. Населення — 325 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Гоголівка, Зелений Гай, Зелений Луг, Красавич, Пушкіне, Якубинське.

На території села знаходиться друга ком­плексна бригада колгоспу ім. Горького, цен­тральна садиба якого в с. Гоголівці. Артіль має 4 тис. га

земельних угідь, з них 3,9 тис. га орної землі. Господарство спеціалізується на вирощу­ванні зернових культур — озимої пшениці, ячме­ню, соняшнику, кукурудзи та м'ясо-молочному тваринництві. Розвинуте також вівчарство. В 1969 році було вироблено по 197 кг вовни на 100 га сільгоспугідь.

В селі — восьмирічна і дві початкові школи, бібліотека, клуб. Працює первинна організація товариства «Знання». Жителі користуються по­слугами павільйону побутового обслуговування.

Заснована Мусіївка 1925 року. Першими поселенцями були вихідці із сіл Великої Біло­зерки, Новоолександрівки і Покровки. На брат­ській могилі воїнів-визволителів в центрі села встановлений пам'ятник.


Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Мусіївка