Володимирівка

Володимирівка — село, центр сільської Ради. Розташована на річці Малому Утлюці, на південний схід за 5 км від районного центру і за 3 км від залізничної станції Якимівка. На­селення — 852 чоловіка. Сільраді підпорядко­вані населені пункти Олександрівка та Юр'ївка.

В селі міститься центральна садиба колгоспу ім. XX з'їзду КПРС, який має 5,2 тис. га зе­мельних угідь, з них 4,6 тис. га орної землі. Основний напрям господарства — виробництво зерна, м'ясне та молочне тваринництво і пта­хівництво. Розвинуте також садівництво і город­ництво. В 1969 році врожай зернових становив по 23,7 цнт, в т. ч. озимої пшениці — 24,6 цнт з га.

10 передовиків нагороджені орденами і ме­далями СРСР. Механізатор — ветеран П. М. Борох удостоєний ордена Леніна.

Є восьмирічна школа, клуб, бібліотека. Протягом 1965—1969 рр. споруджено 47 житло­вих будинків.

Заснована Володимирівна 1862 року пересе­ленцями з Полтавської, Чернігівської та Хар­ківської губерній. Уродженцю с. Олександрівни А. Ю. Буюкли, який при визволенні о. Сахаліна повторив подвиг О. Матросова, посмертно при­своєно звання Героя Радянського Союзу.


Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Володимирівка