Широке

Широке— село, центр сільської Ради. Розташоване за 10 км на південний схід від ра­йонного центру і за 14 км від залізничної стан­ції Таврічеськ. За 3 км від села проходить авто­магістраль Москва—Сімферополь. Населення — 780 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Веселе, Гладке, Грозове, Зелений Гай, Коновалова, Переможне, Підгірне, Тернувате, Червоноармійське.

Колгосп «Світанок» має 7,1 тис. га землі, з них орної — 5,2 тис. га, садів і городу — 112 га. Господарство спеціалізується на виробництві зерна, м'ясо-молочному тваринництві і садів­ництві. В 1969 році тваринники виробили на 100 га земельних угідь по 426,7 цнт молока і 131,7 цнт м'яса. Допоміжні підприємства — млин, олійня, лісопильня.

Дев'ять працівників колгоспу нагороджені орденами і медалями. Завідуюча молочно-товар­ною фермою Г. М. Гриценко та ланкова Н. О. Музичук нагороджені орденом Леніна.

У селі — восьмирічна школа, бібліотека, будинок культури. 6 швейна майстерня. За 1960— 1967 рр. споруджено понад 100 житлових бу­динків.

Широке засноване наприкінці XVIII ст. вихідцями з Полтавської та Курської губерній.

У селі Підгірному народився М. Д. Кравець— Героії Радянського Союзу.Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Широке