Новотроїцьке

Новотроїцьке — село, центр сільської ради, розташоване за ЗО км на північ від районного центру. За 3 км від села проходить шосе Комишуваха—Запоріжжя. До залізничної станції Фісаки Придніпровської залізниці — 16 км. Населення — 515 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Блакитне, Веселе, Жовта Круча, Ключі, Новорозівка, Славне.

В селі міститься центральна садиба колгоспу ім. Кірова, що спеціалізується на відгодівлі великої рогатої худоби і має 4,4 тис. га земельних угідь, з них 3,8 тис. га орної землі, розвинуте зернове господарство, садівництво, родництво. В селі працює завод по виготовленню лаків.

До послуг трудівників 8-річна та початкова школи, клуб на 230 місць, бібліотека. Діє група товариства «Знання».

Засноване село в 1870 році вихідцями з села Жеребця (нині Кірове Оріхівського району). В роки громадянської війни тут точилися жорстокі бої з білогвардійцями. В 1925 році створено партійну організацію і комсомольський осередок.


Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Новотроїцьке