Любицьке

Любицьке — село, центр сільської Ради, розташоване за 25 км на північний захід від районного центру. До залізничної станції Гай­чур Придніпровської залізниці — 18 км. Насе­лення — 846 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Данилівка, Лісне, Мирівка.

В Любицькому міститься центральна садиба колгоспу ім. Кірова, якому належить 5,4 тис. га земельних угідь, з них — 4,2 тис. га орної землі, 132 га садів. В господарстві переважають зер­нові, тваринництво м'ясо-молочного напряму. Розвинуте також птахівництво, городництво і са­

дівництво. В 1969 році середня врожайність зернових становила 24,4 цнт. На 100 га зернових вироблено по 38,1 тис. яєць. Десять кращих тру­дівників артілі відзначено урядовими нагородами. Орденом Леніна нагороджено бригадира ком­плексної бригади О. П. Калюжного.

В селі восьмирічна школа, будинок культури на 350 місць, бібліотека, літній кінотеатр на 400 місць. Закладено парк на 4 га. Протягом 1963—1969 рр. побудовано 60 житлових будинків.

Засноване село в 1856 році вихідцями з Кур­ської губернії.

За роки Радянської влади 142 уродженці села здобули вищу і середню спеціальну освіту.


Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Любицьке