Панфілівка

Панфілівка (до 1945 р.— Марієнталь) — село, центр сільської Ради. Розташована за 27 км від райцентру смт Чернігівки і за 15 км від станції Нельгівка Придніпровської залізниці. Населення — 483 чоловіка. Сільській Раді під­порядковані села Калинівка, . Олександрівка, Тарасівка і селище Красне.

В селі міститься центральна садиба радгоспу «Панфілівський», який має 11,9 тис. га земельних угідь, в т. ч. близько 10 тис. га ріллі. Головний напрям господарства —вівчарство, а також зер­нові культури. В стаді налічується 20 758 овець. Виробництво вовни на 100 га 1969 року стано­вить 755 кілограмів.

Доярка Н. І. Шопова нагороджена орденом Леніна.

В селі є восьмирічна школа, клуб, бібліо­тека, медичний пункт, відділення зв'язку, побут-комбінат, їдальня. В селі Тарасівці народився Г. С. Волошко, якому в роки Великої Вітчизня­ної війни посмертно присвоєно звання Героя Ра­дянського Союзу.

За післявоєнні роки збудовано 84 житлові будинки. Село засноване в 1820 році німцями-колоністами.


Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Панфілівка