Трудове

Трудове — селище, центр сільської Ради, розташоване за 10 км від районного центру і за 1,5 км від автомагістралі Запоріжжя-До­нецьк. До залізничної станції Гайчур 25 км. Населення — 402 чоловіка. Сільській Раді під­порядковані населені пункти Голубкове, Київ­ське, Новоукраїнка, Сорочине та Червоне.

У селищі розташований Запорізький ко-незавод, створений 1945 року, який має 9,2 тис. га земельних угідь, з них 7,5 тис. га — орної землі. Основний напрям господарства — розведення племінних коней, а також м'ясо-молочне тваринництво та виробництво зерна.

За визначні успіхи у розведенні племінного тваринництва та вирощуванні зернових 27 пере­довиків виробництва відзначені урядовими на­городами, а 5 чоловік удостоєні найвищої на­городи — ордена Леніна. У 1954, 1957 рр. конезавод був учасником ВСГВ, а у 1959, 1966, 1967 рр.— ВДНГ СРСР та Виставки передового досвіду в народному господарстві Української РСР його відзначено дипломом II ступеня.

У 1951 році кінний завод відвідав Маршал Радянського Союзу С. М. Будьонний.

В селищі є бібліотека, клуб, діє група това­риства «Знання». В центрі 13-гектарний парк Слави. До послуг населення павільйон побуто­вого обслуговування, їдальня, пошта, ощадкаса.Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Трудове