Запоріжжя

Запоріжжя — село, центр сільської Ра­ди, розташоване за 12 км на південний схід від районного центру і за 7 км від залізничного полу- станка Українка Придніпровської залізниці. Населення — 240 чоловік. Сільраді підпоряд­ковані населені пункти Білівеьке, Братолюбівка, Веселе, Петропавлівка, Таврія, Тарасівка, Трудолюбівка.

В селі — центральна садиба колгоспу «Зоря», який має 4,9 тис. га земельних угідь, з них 4,4 тис. га орної землі, 112 га садів і виноградників.

Господарство спеціалізується на виробництві зерна та продуктів тваринництва. Тут вирощу­ють озиму пшеницю, ячмінь, кукурудзу, соняш­ник. 1969 року було зібрано зернових з га 28,9 цнт, в т. ч. по 30,1 цнт озимої пшениці. Ви­роблено — 91 цнт м'яса на 100 га угідь.

Є в селі восьмирічна школа, бібліотека, клуб. Працює павільйон побутового обслугову­вання. В період 1959—69 рр. споруджено 62 жит­лові будинки.

Запоріжжя засноване у 1924 році переселен­цями з с. Малої Білозерки Мелітопольського повіту.


Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Запоріжжя