Богданівка

Богданівка (до 1945 року — Гнаденфєльд) — село, центр сільської Ради. Розташо­вана за 25 км на південний захід від районного центру. До залізничної станції Стульневе Придні­провської залізниці — 16 км. За 3 км від Богданівки проходить автотраса Запоріжжя—Бер­дянськ. Населення — 572 чоловіка. Сільраді підпорядковані населені пункти Бойове, Замісти, Зелений Яр, Мокрий Став.

В селі міститься центральна садиба радгоспу «Чернігівський», рослинницько-тваринницького напряму, який має 11,9 тис. га земельних угідь, в т. ч. 9,9 тис. га орної земді. Комбайнери II. М. Гнєзділов, 1. Ф. Шевченко, свинарка 6. В. Бровун нагороджені орденом Леніна.

У селі є восьмирічна школа, бібліотека, клуб на 150 місць. Діє група товариства «Знан­ня». За 1962—1969 pp. в селі споруджено 107 жит­лових будинків.

Засноване село в 1835 році німцями-колоністами.


Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Богданівка