Давидівка

Давидівка — село, центр сільської Ради. Розташована за 28 км від районного центру і за 26 км від залізничної станції Якимівка. На від­стані 1,5 км від села проходить автотраса Моск­ва—Сімферополь. Населення — 1214 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Андрі­ївна, Атманай, Вовчанське, Вовче, Нове, Озер­не і Солоне.

Колгосп «Південний», зерно-м'ясо-молочного напряму, з розвинутим птахівництвом, садів­ництвом і городництвом, володіє 6,7 тис. га орної землі. Виробництво м'яса на 100 га угідь у 1969 році досягло 95 цнт, врожайність озимої пшениці 25,2 цнт з га. Чабани племзаводу «Кому­ніст» (Атманай) Д. Т Ручка і А. А. Щербина удостоєні високого звання Героїв Соціалістичної Праці.

В Давидівці — середня школа, клуб, бібліо­тека, дільнична лікарня. В 1965—1969 рр. побу­довано 49 житлових будинків.

Село заснували в другій половині XVIII ст. державні селяни з слободи Берестової Бердян­ського повіту. В селі встановлено пам'ятник вої­нам, що полягли в боях за визволення села від гітлерівських загарбників.

Поблизу Давидівки виявлено залишки посе­лення ранньоскіфських часів (VII—V ст. до н. е.). Поселення скіфо-сарматів знайдено біля сіл Андріївки та Вовчанського (IV—II ст. до н. е.). Біля Вовчанська височать 2 кургани.


Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Давидівка