Богданівка

Богданівка — село, центр сільської Ра­ди, розташоване за 22 км на схід від районного центру і за 55 км від залізничної станції Мелі­тополь. Населення — 1452 чоловіка, переважно болгари. Сільраді підпорядковане село Степанівка Друга.

Тут розміщено комплексну бригаду колгоспу ім. Жданова, який має 7,1 тис. га земельних угідь, з них орної землі — 6,2 тис. га, садів — 110 га, виноградників 100 га. У господарстві переважають зернові культури; тваринництво м'ясо-молочного напряму, птахівництво. Розви­нуто

садівництво і виноградарство. Працює кол­госпний консервний завод для переробки овочів і фруктів.

У селі є восьмирічна школа, клуб, бібліо­тека. Діє група товариства «Знання». Богданівський вокально-інструментальний ансамбль від­значено на районному фестивалі самодіяльного мистецтва на честь 100-річчя з дня народження В. І. Леніна. До послуг жителів — кравецька майстерня. За 1965—1969 рр. тут споруджено 74 житлові будинки.

Засновано Богданівку в 1861 році болгарами з бессарабського села Чемше-Варуїт, на місці колишнього татарського аулу Асан-Ходжа.


Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Богданівка