Червоноармійське

Червоноармійське —село, центр сіль­ської Ради, розташоване за ЗО км на південний захід від районного центру. Населення — 672 чо­ловіка. Сільраді підпорядковані села Виноград­не, Гвардійське, Дорожнє, Зернове.

У колгоспі ім. Калініна рільничо-тварин­ницького напряму 6,4 тис. га земельних угідь, з них 6 тис. га орної землі.

Урожай зернових у 1969 році пересічно становив 21,3 цнт з га. Механізатор колгоспу І. Ф. Міюц нагороджений орденом Леніна.

Є восьмирічна та музична школи, бібліо­тека, будинок культури з залом на 400 місць, біля якого на 4 га насаджений парк. В будинку культури працюють балетна студія та численні гуртки художньої самодіяльності. За станом роботи він є одним кращих сільських будинків культури в республіці. За 1965—1969 рр. тут побудовано 163  житлові будинки. В селі є готель, кафе.

Червоноармійське засновано наприкінці XVIII ст. державними селянами-переселен­цями з Курської та Орловської губерній. В 1919 році тут виник партійний, а в 1920 році — комсомольський осередки.


Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Червоноармійське