Ланцеве

Ланцеве — село, центр сільської Ради, розташоване на річці Берді за 20 км на півден­ний схід від районного центру та за 13 км від за­лізничної станції Царекостянтинівка. Населен­ня — 762 чоловіка.

У селі розташована центральна садиба кол­госпу ім. Дзержинського, який має 3,1 тис. га земельних угідь, з них 2 тис. га орної землі. Основна

галузь виробництва — рільництво. Роз­винуте також м'ясо-молочне тваринництво і пта­хівництво. Шефи — колектив Запорізького електровозоремонтного заводу — спорудили в кол­госпі зрошувальну систему.

У Ланцевому працюють восьмирічна школа,

клуби, бібліотека, фельдшерсько-акушерський пункт, дитячі ясла, відділення зв'язку. За 1963— 1969 рр. споруджено 60 житлових будинків, про­кладено водопровід.

Село засноване в 1814 році вихідцями з су­сіднього села Берестового — задунайськими ко­заками, переселенцями з Полтавщини і Польщі.


Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Ланцеве