Новокостянтинівка

Новокостянтинівка— село, центр сільської Ради. Розташована за 18 км на південь від районного центру і за 40 км від залізничної станції Мелітополь. Населення 950 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Ігорівка, Чкалове.

В селі розміщено центральну садибу колгос­пу «Дума Леніна», який має 3,7 тис. га земель­них угідь, з них 3 тис. га орної землі; вирощує зернові культури, розвинуто м'ясо-молочне тва­ринництво.

За успіхи в розвитку артільного господарства орденами та медалями нагороджено 12 передови­ків; всього за післявоєнні роки — 86 чоловік. Ланкових колгоспу ім. Чапаєва (с. Чкалове) Є. О. Горіну та 6. К. Івасенко удостоєно звання Героя Соціалістичної Праці.

Тут працюють восьмирічна школа, клуб, бібліотека, група товариства «Знання». За 1963—г 1969 рр. споруджено 150 житлових будинків.

Першими поселенцями Новокостянтинівки, заснованої в 1862 році на місці колишнього татар­ського аулу Великий Тобол, були біженці-українці з-за Дунаю та арнаути з-під Ізмаїла.

Партійний осередок виник у 1918 році.


Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Новокостянтинівка