Долинське

Долинське (кол. Кронсталь, до 1964 року — Павлівка) — село, центр сільської Ради; розташоване за 12 км від Запоріжжя і за 6 км від залізничної станції Канцерівка Придніпровської залізниці. Населення — 930 чоловік. Сіль­раді підпорядковані населені пункти Бабурка, Високогірне, Канцерівка, Нове Запоріжжя, Новослобідка.

В Долинському — 3-й відділок колгоспу Дружба, який має 9,7 тис. га землі, в т. ч. 7;5 тис. га орної, садів та городів — 282 га. Господарство

спеціалізується на виробництві зерна і продуктів тваринництва. Допоміжні галузі — садівництво і овочівництво. Середня врожайність ернових у 1969 році становила 21,3 цнт, у т. ч. кукурудзи — 30,5 цнт з гектара.

За одержання високих урожаїв орденом Леніна нагороджені колгоспники  П. А. Пожар, М. Комісаронко, Є. І. Серпокриленко, П. Ф. Омельницький, Н. У. Грюкало, І. Бережна. Всього за післявоєнні роки нагородами відзначено працю 47 передовиків колгоспного виробництва. В селі є лікарня На 25 ліжок, школа, клуб, бібліотека.

Засноване село в 1809 році німцями-колоністами.


Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Долинське