Астраханка

Астраханка — село, центр сільської Ра­ди. Розташована від районного центру та заліз­ничної станції Мелітополь за ЗО км. Населення 2,9 тис. чоловік. Сільській Раді підпорядковані населені пункти Арабка, Борисівка, Свободне.

В селі розташована центральна садиба ба­гатогалузевого колгоспу ім. Горького, який має 10,6 тис. га земельних угідь, в т. ч. 8,8 тис. га орної землі, 89 га саду та виноградників. Урожай зернових становить 23 цнт, в т. ч. озимої пшени­ці — 22 цнт, кукурудзи — 28 цнт.

В селі працює один з цехів Мелітопольського заводу «Хімнобут», що випускає чавунне литво і металовироби, та цегельний завод.

В Астраханці середня школа, будинок куль­тури з залом на 450 місць, лікарня, пологовий будинок, діє група товариства «Знання».

Протягом 1950—1969 рр. в селі споруджено понад 500 індивідуальних будинків.

За мужність і відвагу, виявлені в боях з гіт­лерівськими окупантами, уродженцям села пол­ковнику С. В. Деменкову і С. К. Тимофєеву при­своєно звання Героя Радянського Союзу.

Партійний осередок було створено у 1921 році.

Село засноване 1825 року.


Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Астраханка