Васильківське

Васильківське — село, центр сільської Ради; розташоване за 23 км на північний схід від районного центру та залізничної станції Софіївка Придніпровської залізниці. Населення— 642 чоловіка. Сільраді підпорядковані населені пункти Богданівка, Думи Хлібороба, Привіль­не, Терсянка, Трудове.

Тут розміщено третю бригаду колгоспу «Пер­ше Травня», який має 5,8 тис. га земельних угідь, з них 4,5 тис. га орної землі, 170 га саду. Вироб­

ничий напрям господарства — зернові культури і м'ясо-молочне тваринництво. Розвинуто також садівництво та городництво. У 1969 році урожай зернових пересічно становив 27 цнт з га, у т. ч. кукурудзи—40,2 цнт, соняшнику—22,7 центнера.

В селі є фельдшерський пункт, дитячі ясла; філіал Привільнянської восьмирічної школи, по­чаткова школа, клуб на 200 місць, бібліотека. Працює група товариства «Знання».

Васильківське засновано в 1927 році пере­селенцями з Чернігівщини та Сумщини.

Під час окупації гітлерівці спалили багато будинків. За післявоєнні роки село відбудовано.

У центрі села, в парку відпочинку, жителі спорудили пам'ятник радянським воїнам-визволителям.


Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Васильківське