Петрівка

Петрівка — село, центр сільської Ради, розташоване за 10 км на захід від районного центру. До залізничної станції Гуляйполе — 7 км. Населення — 159 чоловік. Сільраді підпо­рядковані населені пункти Жовтневе, Зелене, Криничне, Староукраїнка.

В селі розташований колгосп ім. Ватутіна зернового та м'ясо-молочного напряму, який має 2,5 тис. га земельних угідь, з них 2060 га орної землі, 84 га садів. У 1969 році вироблено на 100 га сільськогосподарських угідь по 363,2 цнт молока, 45,5 цнт м'яса, по 150 кг вовни і на 100 га

зернових по 35,3 тис. штук яєць.

Є початкова школа, клуб на 250 місць, біб­ліотека, група товариства «Знання».

Засноване село в 1922 році і назване на честь видатного діяча Комуністичної партії Радян­ського Союзу Г. І. Петровського.

Поблизу Петрівки, Зеленого, Староукраїнки виявлені поселення та поховання доби пізньої бронзи. В селі Зеленому розкопане поховання кочівника із зброєю. Тут також є половецькі кам'яні баби (XII—XIII ст. ст. н. ери).


Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Петрівка